גלשן סאפ מתנפח

לאחרונה החלטתי לקנות לעצמי גלשן סאפ מתנפח, עשיתי סקר שוק ואני שמח לשתף אתכם בדברים שלמדתי. מה חשוב לדעת שמחליטים לקנות גלשן סאפ מתנפח? מהם יתרונותיו, חסרונותיו ועוד..

למה החלטתי לקנות אחד? מכיוון שהנושא הלוגיסטי של גלשן פאדל רגיל גרם לי לפספס ימי גלישה רבים ולבזבז הרבה כסף בתיקונים מיותרים. העובדה שגלשנים אלו מתקפלים לגודל תיק גב + היותם גלשנים עמידים מאד הופכים אותם לגלשנים אידאלים לרוב הגולשים. פעם ראשונה שראיתי את גלשני הסאפ המתנפחים חשבתי לעצמי איזו גאונות.

גלשן סאפ מתנפח – תכונות משותפות

כאשר משווים סגנונות ודגמים שונים בגלשני הפאדל המתנפחים מוצאים דמיון רב בין הדגמים. הם בד"כ בין 4 ל- 6 אינץ' עובי, 30 עד 36 אינץ' רוחב ו- 10 פיט אורך. רובם עשויים מחומרים דומים, יש להם אסטרודק באזור העמידה ורצועת סחיבה במרכז הגלשן.

איך בוחרים גלשן סאפ מתנפח?

אתן לכם מספר שאלות, תענו עליהן והן יקלו עליכם בבחירת גלשן סאפ מתנפח. מתשובותיכם תסיקו מיד איזה סגנון גלשן פאדל מתנפח אתם רוצים לקנות.

רוצים להשתמש בפאדל בורד המתנפח שלכם לגלים?

אם אתם מתכוונים לבלות את רוב הזמן בגלים או במים גועשים אז כדאי לכם לבחור בגלשן שדבוק למים טוב ויהיה פחות קופצני. חפשו גלשן עם לחץ אויר גבוה ((PSI. כמו כן חפשו גלשן עם רוקר גבוה מה שיעזור לכם בגלישה בגלים.

אתם הולכים לטייל עם גלשן הסאפ שלכם?

כאמור, הרבה מבעלי גלשני סאפ מתנפחים קנו את גלשניהם בשביל יכולת תזוזה קלה. בכל אופן יש מספר מאפיינים כמו: משוטים מתקפלים, תיקים מסיביים וסנפירים נשלפים. שימו לב למאפיינים אלו שאתם קונים גלשן סאפ מתנפח ובעזרתם תעשו את הבחירה הנכונה.

מתכוונים לגלוש בנהרות?

לגלישה בנהר בין סלעים אתם מחפשים גלשן אקסטרה עמיד. באופן כללי לשיפור הניווט בגלישה חפשו גלשן צר, הוא יעזור לכם בניווט בין הסלעים ופניות חדות.

הגלשן בשבילכם או שתרצו שאנשים אחרים יגלשו עליו?

גלשנים גדולים נותנים מענה למגוון רחב של גולשים. בהנחה ותרצו שאנשים נוספים יהנו מהגלשן שלכם, לכו על אורך, רוחב ועובי במקסימום, כך תסגרו את הפינה הזו. רוב הגלשנים בשוק רושמים את התאמת הגלשן למשקל הגולש, בצורה זו יהיה לכם קל לבדוק את התאמת הגלשן למטרותיכם.

לצפייה במבחר הסאפים המתנפחים שלנו מבית NAISH SUP לחצו כאן >>