לאחר יותר מעשור של פעילות והובלת עולם הגלישה אנו מתכוונים לסגור את החנות ביוני הקרוב.
חשוב לציין שאנחנו לא סוגרים את סרף האוס אלא עושים מעבר לחוות הגלישה ׁ(הנמצאית ב-300 מטרים בלבד ממיקומינו) ואיחוד כוחות. אנו נמשיך בפעילותינו מחוות הגלישה ונתמקד בעיקר במכירת חוויות בלתי נשכחות מהים הזה שלא נגמר.

עד למעבר אנו רוצים להעניק את הזכות הראשונית במבצע החיסול ללקוחות הוותיקים שלנו ובהמשך יוצע המבצע לקהל הרחב.

לפני הכל: תודה לכם

העסק הזה לא שווה כלום בלי הלקוחות המסורים שלנו שמלווים אותנו בכל התקופה הזו. מהימים שהיינו בהרצליה, ראשון לציון, תל אביב, אילת, חיפה, כנרת, רשפון ועד לימים אלה בהדסה נעורים בית ינאי.
תודה שהייתם איתנו במים, תמכתם באידאל שלנו של עזרה לבני הנוער בפנימיית הדסה נעורים ועזרתם לנו להפיץ את המסר של גלישה בטוחה והוגנת בארץ ובעולם.
שוב נאמר, אנו לא נעלמים. זו אותה גברת בשינוי אדרת ומחודשי הקיץ סרף האוס תמשיך בפעילות מחוות הגלישה בחוף נעורים – הכניסה מחבצלת השרון.

למה אתם עוברים?

לאחר הרבה שעות שהקדשנו לתכנון המשך הדרך שלנו, הבנו שצריך להתמקד בשירותים וחוויות. החלטנו להתרכז בפעילות חינוכית, מגבשת ומעצימה סביב עולם הגלישה ולצמצם את הייבוא של גלשני "נייש" של שנת 2019 ואילך. מי מביניכם שמכיר אותנו יודע שאנחנו צוות מצומצם שנותן 100% את הלב שלו עבור השירות ועבור החוויה שחווים בסרף האוס ובהחלטה לא פשוטה הבנו שצריך למקד את המאמצים שלנו ביצירת חוויות ושיתוף תוכן בעל ערך מוסף ופחות במוצרים פיזיים.

ומה הצעד הבא?

החל מיוני נתרכז בחוות הגלישה ובפעילויות השונות שהחווה מספקת וניתן יותר:

כמובן שהרשימה תמשיך להתמלא בהתאם לכוח האדם שלנו שימשיך לגדול ולתת את השירותים הטובים ביותר במקום הטוב ביותר – חוות הגלישה בנחוף נעורים (חבצלת השרון).

מה יקרה עם סרף האוס עד הסגירה?

כל הציוד יוצע למכירה ב"מכירת חיסול" שתיערך עד חודש יוני . מה שיגמר לא יחזור אז כדאי לשים לב.
אנו נעדכן את הציוד הרלוונטי למכירה באתר שלנו שבו תוכלו לדעת אילו מוצרים עומדים למכירה. 

מכירת חיסול:

כל המחלקות תעמודנה למכירת חיסול במחירים הכי אטרקטיביים ועדיין תקבלו הכוונה וייעוץ כמו תמיד.

סאפ:– לחצו כאן לצפייה במוצרי סאפ במכירת חיסול –

קייט:– לחצו כאן לצפייה במוצרי קייט –

גלים:– מעבר לחנות גלישת גלים –

סקייט:– מעבר לחנות סקייט –