בסרף האוס המטרה העיקרית העומדת לנגד עינינו, היא לפתוח דלת ים לכל אחד ואחת הרוצים לקחת בו חלק. הידע הרב, הנסיון והמקצועיות של אנשי סרף האוס חברו יחד כדי להגשים מטרה זו. בסרף האוס נעשה הכול על מנת שתרגישו בבית ושתמיד יהיה לכם כיף לחזור. אנחנו מאמינים כי אוירה ביתית, יחס אישי ושירות לקוחות מסור, עושים את ההבדל.‏

מוצרים

סרף האוס הנם היבואנים הבלעדיים של מותג Naish בישראל. המותג המוביל בעולם, בבעלותו של הגולש האגדי Robby Naish, מתמחה בייצור ופיתוח מוצרי גלישה (גלישת קייט, גלישת רוח, פאדל בורד וגלישת גלים)‏.

צוות SURF HOUSE

אנשי הצוות שלנו בעלי נסיון עשיר בגלישה ונושמים את הים כחמצן. להם אנו חייבים את האווירה הביתית ששוררת ב- Surf House, הם אלו שעושים את ההבדל. בראש הצוות עומד לישי מילר ואנשי ים ותיקים, שמחים לשתף את הידע הרב שצברו עם קהילת הגולשים בישראל.

פעילות בסרף האוס כוללת

קורסי גלישה, מחנות גלישה ושיעורים פרטיים במגוון ענפי ספורט ימי מרתקים: קייט סרפינג, גלישת רוח, פאדל בורד וגלישת גלים עם מדריכים מנוסים ומקצועיים ברמה בינלאומית.

מענה מקצועי לכל צרכי הגלישה למיניהם. השכרת ציוד גלישה ואביזרים. אירועי חוף פרטיים ולחברות. פעילויות המועדון (הדרכה / השכרה) מכוסות בביטוח מלא.

איפה אנחנו ממוקמים:

לפרטים נוספים חייגו 09-9574522
או שלחו וואטסאפ 055-9-260-260