סקייטבורד

גלישה על סקייטבורד הוא אחד מהדברים הממריצים, מלאי אנדרנלין וכיפיים שאפשר לעשות על הקרקע ובהרבה מובנים זה ספורט שמזכיר מאוד גלישה במים. הסקייטבורדים הראשונים הומצאו בשנות ה50 על ידי גולשי גלים שרצו להמשיך 'לגלוש' גם על בטון, מאז ועד היום התפתח ענף ייחודי, מרגש ובועט.

קרוזר הוא הסקייטבורד העירוני האולטימטיבי, שמאפשר לנו לגלוש בסטייל ברחובות בפחות מאמץ הודות לגלגלים הרכים והגדולים יותר שלו והצירים הקלילים שעוזרים בדחיפה קדימה. הקרוזרים מגיעים בגדלים שונים ובהתאם לכך אפשר לעשות איתם דברים שונים- משיטוט ברחובות ונסיעה ממקום למקום ועד אקסטרים.


חנות המוצרים

זה לא עוד חנות סקייטבורד רגילה, בסרף האוס מאמינים שציוד איכותי, מחשבה על התאמה מיטבית לגולש ולתנאי השטח מביאים לתוצאות מעולות והנאה מירבית בכל מפגש עם הבטון. סרף האוס מביאה אליכם את הסקייטבורדים האיכותיים ביותר מבית carver ונייטרו SK8, תמצאו אצלנו גם מוצרים מקצועיים ונלווים לעולם הסקייטבורד.

GO TO STORE

הכל על sk8 (בלוג)

מחפש\ת מקור מידע מקצועי על סקייט? זה המקום בשבילך! אנחנו משקיעים מאמץ רב בכתיבת המאמרים וצילום הסרטונים שלנו. כאן תוכלו ללמוד כל מה שקשור לסקייטבורד החל מטיפים וטכניקות, מידע מקצועי ועד התאמת הציוד ושימוש נכון. כל התכנים מיוצרים ע"י הצוות המקצועי שלנו.

GO TO BLOG