אתגר הסאפ של סרף האוס בחוף נווה ים עתלית

כתבת סיכום ליום האתגר הגדול שערכנו בחוף נווה ים בשיתוף עם Wave Energy של אורי דגן.
ומה נאמר, ההפתעות לא איחרו להגיע, מתמודדים שהוציאו תוצאות איכותיות כנגד הרוח הקשה. אנשים שכמעט ונסחפו לנו אל הסלעים והרבה כדורים שעפו לכיוון המתמודדים. תהנו.

 קישור לאלבום התמונות של האתגר נמצא אצלנו בדף הפייסבוק

כל אתגר מתחיל באימון

מתחממים באימון הקבוצתי
מתחממים באימון הקבוצתי
אימון קבוצתי של אתגר הסאפ
אימון קבוצתי של אתגר הסאפ

את הבוקר שלנו פתחנו באימון קבוצתי משעה 08:15 עד 10:00 בהדרכת אורי דגן ולישי מילר, הרוח עוד לא התעוררה והחותרים נהנו ממזג אוויר נוח ונעים ומאימון שכלל שיפור טכניקת הגלישה, חתירה נכונה ואפקטיבית, הבדל בין גלשנים שונים וניתוח שייפים קצר.
האימון כמובן צולם בידי צוות הצילום שלנו ואתם מוזמנים להתרשם מהמתאמנים שלנו

אתגר הסאפ הגדול:

משעה 10:00 התחלנו את ההזנקות לאתגר הסאפ, פשוט זה לא היה כי צוות המכשילים שלנו חיכה לכם במים עם כדורי ספוג ספוגים במים ששוקלים די הרבה ורק חיפשו את הדרכים הכי קצרות להפיל את המתמודדים מהסאפ.
מסלול האתגר: להקיף את האי בזמן הכי מהיר שאפשר תוך כדי מעבר בין גלשני המכשילים שלנו. הזמן נמדד מהרגע שהחותר נוגע במים ועד רגע יציאתו מהים.
אז התחרות החלה ואיתה גם ההתרגשות של המתמודדים, כמובן שהרוח צריכה להיכנס מתישהו וזה הגיע בדיוק בזמן לאתגר כדי להקשות עליכם עוד טיפה.
החותרים הראשונים הגיעו לזמנים של 7.5 דקות ואז הגיעה המתמודדת הראשונה בתחרות, ברקע נשמעו קולות הקוראים אולי להפריד בין מקצה נשים ולמקצה גברים ושזה לא כל כך פייר מצידנו, את שלי צלליכין זה בכלל לא עניין, גם לא עניינה אותה העובדה שהרוח הדרום-מזרחית עלתה כבר לקרוב ל15 קשר, הייתה לה מטרה ברורה מול העיניים והיא להקיף את האי הכי מהר ולקחת את הגלשן הביתה.
ומה קרה אתם חושבים??..
שלי יצאה לדרך וקבעה שיא חדש במים של 06:45 דקות ולפתע כל הקולות להפרדה בין המקצים הגיעו מהמין השני ששהה בחוף 😉

שלי צצליכין ורן געש באתגר הסאפ של סרף האוס
שלי צצליכין ורן געש באתגר הסאפ של סרף האוס

התחרות המשיכה והזנקנו לדרך את כל המתמודדים – 24 אנשים שלקחו חלק באתגר , הזיעו, התאמצו ולקחו חלק בפעילות הכל כך כיפית הזו.
בנוסף לתחרות הקמנו אוהל ודוכני מכירות עם מחירים מיוחדים למשתתפי התחרות, מוזיקה, פינת יוגה ופינת צ'יל אאוט

חוזרים מהאימון הקבוצתי
חוזרים מהאימון הקבוצתי


מתחרים באתגר ה סאפ
מתחרים כנגד כל המכשולים

עד הפעם הבאה ..
שלכם SURF HOUSE