גלישת קייטסרפינג

גלישת קייטסרפינג ללא ספק הספורט הכי מלהיב בים.

השילוב בין מהירות גבוהה וזמן אוויר מספק חוויה בלתי נשכחת וגורמת להתמכרות קשה.
סרף האוס התפתחה והוקמה על בסיס החיבור המקצועי של לישי מילר שייצג את ישראל בעולם יותר מעשור והגיע לישראלי היחיד בסבב העולמי של ארגון גלישת הקייטסרפינג העולמי הPKRA ומספונסר ע"י ארגונים וגופים גדולים כדוגמת "רד בול" העולמית.

כיאה למי שהיה אלוף ישראל אינספור פעמים ועדיין מחזיק בתואר הנוכחי הוא המוביל והמשפיע החזק ביותר בקהילת הקייט בישראל.

החופים בארץ ישראל מספקים תנאי גלישה מאוד נוחים ובטוחים לכל אחד שרוצה לעסוק או ללמוד גלישת קייט.

>>בית הספר לקייטסרפינג<<  >>חנות המוצרים לקייט<<  >>הכל על הקייטסרף (בלוג)<<


בית הספר לקייט סרפינג

פיתחנו שיטה ייחודית וחדשנית עבור התלמידים שלנו בכדי להבטיח הצלחה מירבית עם דגש רב על בטיחות והבנת היישום של הטכניקות והחוקים. קורס הקייט סרף ZERO TO HERO ייקח אתכם כל הדרך אל השמיים. השיטה שלנו מוכחת - הכשרנו מאות התלמידים בהצלחה.

GO TO SCHOOL

חנות המוצרים לקייט

זה לא עוד חנות גלישת קייטסרף  רגילה, בסרף האוס מאמינים שציוד איכותי, מחשבה על התאמה מיטבית לגולש ולתנאי הים מביאים לתוצאות מעולות והנאה מירבית בכל מפגש עם הים. סרף האוס הנם היבואנים הבלעדיים של מותג Naish - הבחירה של הגולש המוביל בעולם Kai Lenny לציוד מקצועי. אצלנו כל לקוח נכנס למשפחה ומקבל יחס ותשומת לב אישית המתאימה לדרך האישית והמקצועית שלו. אצלנו תקבל את כל המוצרים המקצועיים והנלווים לעולם הקייט סרפינג.

GO TO STORE

הכל על קייטסרף (בלוג)

מחפש\ת מקור מידע מקצועי לגלישת קייט? זה המקום בשבילך! אנחנו משקיעים מאמץ רב בכתיבת המאמרים וצילום הסרטונים שלנו. כאן תוכלו ללמוד כל מה שקשור לגלישת קייטסרף החל מטיפים וטכניקות, מידע מקצועי ועד התאמת הציוד ושימוש נכון. כל התכנים מיוצרים ע"י הצוות המקצועי שלנו.

GO TO BLOG