גלישת סאפ

גלישת סאפ הוא ללא ספק הספורט הכי מסעיר בים.

גלישת סאפ משלבת בתוכה את השילוש הקדוש של גלישה, חתירה, ואימון גופני, בהחלט שילוב מנצח!

אין מה להתלבט כי לגלוש סאפ זה מתאים לכולם – נשים, ילדים נוער ואפילו גולשי גלים ברמה הטובה ביותר שרוצים לבלות עוד קצת במים ולגלוש גלים גם בימים חלשים וקטנים יותר

כמובן שהוא ספורט אידיאלי לאוהבי השמש, הים ,האוויר הפתוח והחיים הטובים.‏

במקום ללכת לחדר כושר, פשוט עולים על גלשן הסאפ (פאדל בורד) ונהנים מאימון אולטימטיבי המשלב מרכיבי כושר גופני כגון: סבולת לב ריאה, סבולת שריר, גמישות וקואורדינציה.‏ עולם האפשרויות על הסאפ הוא בלתי מוגבל, עם כוח רצון והתמדה, אין יום ואין ים שאי אפשר להנות על גלשן הסאפ.

סרף האוס היבואנים הבלעדיים של נייש בישראל – naish sup

>>בית הספר לגלישת סאפ<<  >>חנות המוצרים לסאפ<<  >>הכל על סאפ (בלוג)<<


בית ספר לסאפ

גלישת סאפ היא קרש קפיצה לעולם הספורט הימי. השיעורים מתאימים לכל המעוניינים בלי יוצא מן הכלל, אתם מוזמנים לבוא ולהתמקצע בספורט בעל קצב הגדילה המהיר בעולם! הבית ספר תחת ניהולו של לישי מילר, אחד מהמייסדים ומובילי התחום בארץ וצוות המדריכים מורכב מאנשים בעלי נסיון רב בעולם הסאפ ואימוני הכושר.

GO TO SCHOOL

חנות המוצרים

זה לא עוד חנות סאפ רגילה, בסרף האוס מאמינים שציוד איכותי, מחשבה על התאמה מיטבית לגולש ולתנאי הים מביאים לתוצאות מעולות והנאה מירבית בכל מפגש עם הים. סרף האוס הנם היבואנים הבלעדיים של מותג Naish בישראל, המותג המוביל בעולם. אצלנו כל לקוח נכנס למשפחה ומקבל יחס ותשומת לב אישית המתאימה לדרך האישית והמקצועית שלו. אצלנו תקבל את כל המוצרים המקצועיים והנלווים לעולם הפאדל בורד.

GO TO STORE

הכל על סאפ (בלוג)

מחפש\ת מקור מידע מקצועי לגלישת סאפ? זה המקום בשבילך! אנחנו משקיעים מאמץ רב בכתיבת המאמרים וצילום הסרטונים שלנו. כאן תוכלו ללמוד כל מה שקשור לגלישת סאפ החל מטיפים וטכניקות, מידע מקצועי ועד התאמת הציוד ושימוש נכון. כל התכנים מיוצרים ע"י הצוות המקצועי שלנו.

GO TO BLOG