גלישת גלים

תחום גלישת הגלים הוא אב כל ענפי הגלישה והינו הבסיס לענפי הספורט הימי למיניהם. גלישת גלים היא דרך חיים שמחברת אותנו לטבע ולעצמנו בצורה הכי אמיתית. ספורט גלישת הגלים דורש כושר פיזי ומנטלי רב מצד אחד, אך מצד שני הסיפוק מהתקדמות והצלחה תגרום לכם לחזור למים פעם אחר פעם.


בית הספר לגלישת גלים

סרף האוס מזמינה אתכם להצטרף לספורט שבו התשוקה אף פעם לא נגמרת. צוות המדריכים שלנו בעל ניסיון עשיר בגלישה ונושם את הים כחמצן, מלמד את ספורט הגלישה באהבה ומכל הלב. אנו יודעים לתת מענה מקצועי לכל רמות הגלישה ממתחילים שנכנסים לתחום המופלא ועד גולשים ותיקים.

GO TO SCHOOL

חנות המוצרים

זה לא עוד חנות גלישת גלים רגילה, בסרף האוס מאמינים שציוד איכותי, מחשבה על התאמה מיטבית לגולש ולתנאי הים מביאים לתוצאות מעולות והנאה מירבית בכל מפגש עם הים. סרף האוס הנם היבואנים הבלעדיים של מותג Naish - הבחירה של הגולש המוביל בעולם Kai Lenny לציוד מקצועי. אצלנו כל לקוח נכנס למשפחה ומקבל יחס ותשומת לב אישית המתאימה לדרך האישית והמקצועית שלו. אצלנו תקבל את כל המוצרים המקצועיים והנלווים לעולם גלישת הגלים.

GO TO STORE

הכל על גלישת גלים (בלוג)

מחפש\ת מקור מידע מקצועי לגלישת גלים? זה המקום בשבילך! אנחנו משקיעים מאמץ רב בכתיבת המאמרים וצילום הסרטונים שלנו. כאן תוכלו ללמוד כל מה שקשור לגלישת גלים החל מטיפים וטכניקות, מידע מקצועי ועד התאמת הציוד ושימוש נכון. כל התכנים מיוצרים ע"י הצוות המקצועי שלנו.

GO TO BLOG