בית הספר לגלישה

החופש משחרר

כי אפשר, לא משנה בני כמה אתם. חיו כאילו זה היום האחרון ותגשימו את החלומות שלכם

משפט ידוע שכולנו יודעים הוא ש"נפש בריאה בגוף בריא". גלישה על כל גווניה לוקחת אתכם לחיבור פיזי, רגשי ולעיתים גם רוחני עם הים והאוקיינוס. ההרגשה של הגל הראשון (וכל אחד טוב שבא אחריו) לא דומה לשום דבר אחר בין אם מדובר בגלישת גלים או גלישת סאפ או אפילו בגלישת קייט. לפניכם מוצגת "חוות הגלישה" שהיא בית הספר שלנו המכשיר מאות תלמידים בשנה מכל הגילאים, כי לחופש אין גיל! כל שתצטרכו לעשות הוא להחליט מה מתאים לכם ולעשות את החתירה הראשונה לעבר ההצלחה.


קורסים ושיעורים

שיעורי גלישת גלים מומלצים לכל מי שרוצה לשפר את בריאותו ואורח חייו דרך פעילות ספורטיבית ואקטסרימית. כמו כן לקחת חלק בחוויה של העצמה אישית. אנשי ים מקבלים ערכים חשובים כמו רוגע סבלנות התמודדות במצבי לחץ והתמודדות עם אתגרים.

לשיעורים וקורסים

חוגי גלישה לכל הגילאים

בחוג גלישת גלים נלמד על גלישה ועל שלל מרכיבה. מתחילים ביסודות הגלישה כמו טכניקת העמידה והחתירה ולאחר מכן לומדים איך לבחור את הגל המתאים, קריאה של הים והתמצאות בים.בנוסף ללימוד יסודות הגלישה נלמד גם טכניקות גלישה למתקדמים, עבודה נכונה על הגל, ביצועים וסטייל, כושר גופני ספציפי, התמודדות עם ים סוער, הכנה לתחרויות ועוד.

לחוגי הגלישה

יוגה לגלישה

שיעורי יוגה לצלילי הגלים שבים מאפשרת זרימה וחיבור לשקט הפנימי. היוגה היא פלטפורמה לאימון אישי בכל הרבדים של הקיום האנושי. ברמה הפיזית, בחיזוק הגמישות ,הכוח ,שיפור תפקודי האיברים השונים ושיפור הריכוז. ברמה המנטלית והרוחנית היוגה יכולה להוביל לשחרור רוחני ויציבות מנטלית, תחושת שלווה וחיבור עם העולם והטבע.

ליוגה

קייטנות גלישה בחגים

קייטנת גלישה זהו שילוב נדיר של ספורט, טבע, פעילות חברתית, לימוד ערכים, הנאה ובריאות. זו זכות עבורנו להעביר לילדים את האהבה שלנו לים ולטבע. הגיל הצעיר מאפשר ללמוד גלישת גלים בקלות ובמהירות! לכן קייטנת גלישה זהו הזמן הטוב ביותר לרכוש את היכולות ולהתחבר לדבר הנפלא הזה שנקרא גלישה

לקייטנות

מבצעים מיוחדים